Afdelingsbestyrelsen:
Hugo Thuge (formand): hth@bo-vest.dk
Bitten Skotte (næstformand): bitten.t13@gmail.com
Karin Engraf (kasserer): engraf.t13@gmail.com
Miguel Loguercio (medlem): loguercio.t13@gmail.com
Bodil Kærholm (medlem): bodil.t13@gmail.com
Andre Zalewski (medlem) andrez.t13@gmail.com
Anne Jytte Winther (medlem): Winter.t13@gmail.com
Kim Baage (medlem): kimbaage.t13@gmail.com
Susan Sultan Keceli (suppleant): keceli.t13@gmail.com
Claus Djervad (suppleant): cdj.t13@gmail.com
Anette Lykke (suppleant): anettelkk@gmail.com

FAKTA:

Tranemosegård Afdeling 13 består af rækkehuse, høj- og lavhuse, der er opført i 1972.

Boligerne er fordelt på 1, 2, 3, 4 og 5 rum. Lejlighederne er med altan eller have og har fra 3. sal havudsigt.

KONTAKT:

Formand: Hugo Thuge
Tlf.: 77 99 29 00
Mail: tmgbest13@bo-vest.dk

Ejendomskontor
Ulsøparken 4C
Tlf.: 43 73 33 30
Mail: afd13@bo-vest.dk