Afdelingsbestyrelsen:
Bitten Skotte (formand): bittent13@gmail.com
Anette Lykke (næstformand): anettelkk@gmail.com
Karin Engraf (kasserer): engraf.t13@gmail.com
Miguel Loguercio (medlem): loguercio.t13@gmail.com
Andre Zalewski (medlem) andrez.t13@gmail.com
Lourdes Garcia (medlem): Lourdesgaarciaa.t13@qgmail.com
Anne Winter (medlem): winter.t13@gmail.com
Bent Garcia (medlem): btga.dk@gmail.com
Ulla Refstrup (suppleant): stranden114@hotmail.com
Layla Belga (suppleant): lailab29@hotmail.com
Latifa Abdals (suppleant): jl88@live.dk
Grete Folman (suppleant): grete.folman@broendbybredbaand.dk

FAKTA:

Tranemosegård Afdeling 13 består af rækkehuse, høj- og lavhuse, der er opført i 1972.

Boligerne er fordelt på 1, 2, 3, 4 og 5 rum. Lejlighederne er med altan eller have og har fra 3. sal havudsigt.

KONTAKT:

Formand: Bitten Skotte
Tlf.: 77 99 29 00
Mail: tmgbest13@bo-vest.dk

Ejendomskontor
Ulsøparken 4C
Tlf.: 43 73 33 30
Mail: afd13@bo-vest.dk